Verpakkingsmateriaal voor beschermen en opvullen
Een basisverpakking is altijd een must als je je producten wil verzenden. Dan bedoelen we een kartonnen doos of envelop bijvoorbeeld. Vaak is er toch nog extra bescherming nodig in deze verpakkingsoplossingen. Anders heb je toch kans op schade tijdens transport. Daarvoor is dit aanbod beschermende materialen dus geschikt!
Fragiele of breekbare producten verzenden
Transporteurs gaan soms wat ruwer om met de pakketten of pallets. Het is dus een goed idee om je producten extra te beschermen tegen schokken en stoten. Of het nu bubbelfolie, schuimfolie of luchtkussenzakjes zijn, deze extra bescherming bespaart je kosten en werk. Bovendien wil je natuurlijk een gelukkige klant. Je product in ongeschonden staat laten leveren is daarbij een grote stap.
Stijlvoller verzenden en fijne unboxing
Daarnaast heeft beschermingsmateriaal nog een extra meerwaarde. Onze Sizzlepak en opvuldeeltjes zorgen voor een extra fijne ervaring bij het uitpakken van een pakketje. Het product is hierdoor meer beschermd en toch blijft het mysterieus wat je in de doos zal vinden. Onze Sizzlepak is trouwens beschikbaar in heel wat kleuren, waardoor je nog stijlvoller kan verzenden.
Machinaal opvullen en beschermen
Als verpakkingsexpert bieden we ook verschillende opvulsystemen en -machines aan om dit werk nog vlotter te doen verlopen. Als je dus grote volumes moet verpakken, dan is dit zeker een goede investering. We helpen jou hier graag mee!
Heb je advies nodig over beschermingsmateriaal of opvulling? Neem dan contact op met onze verpakkingsexperts via 016/301 301 of webshop@variapack.com
-
-
-
-
Thermo metal jackets-luchtkussenenveloppen alu 350x450 +50 mm +niet zelfkl. kle27500021Verpakking: 125 Stuks/Doos
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Inpakpapier uit gerecycleerd effen kraft voor een toogbob 80gr - bruin - 50x5cm/300m81220003Verpakking: 12 Kg/Bobijn
-
Toogbobijnen bruin recycl kraft gestreept - 70 cm -80 gr/m²-Asgat 50 - PA332681220004Verpakking: 16 Kg/Bobijn
-
Toogbobijnen bruin recycl kraft gestreept-100cm -80 gr/m² -Asgat 50 - PA333281220005Verpakking: 23 Kg/Bobijn
-
LDPE gerecycleerde luchtkussenfolie met kleine noppen - transparant - 50cm x 200m27000066Verpakking: 3 Rollen/Zak
-
-
-